باهم، آهنگ سلامتی را می نوازیم


تاریخچه

تاریخچه


شرکت دارو درمان پارس (سهامی خاص ) از سال 1381 فعالیت خود در بازار دارویی ایران را با فروش مواد موثره دارویی از شرکت های معتبر مانند Moehs ، MacFarlan Smith و Dr.Reddy آغاز نمود.

- در سال 1384 شرکت در راستای بهره مندی از ظرفیت­های خالی در شرکت ­های داروسازی داخلی، توانست بعنوان اولین شرکت، مجوز تولید قراردادی را از سازمان غذا و دارو اخذ نماید.

- در سال 1387 شرکت جهت اطمینان از کیفیت مواد اولیه مصرفی و محصولات دارویی خود، نسبت به تاسیس و تجهیز ازمایشگاه کنترل کیفیت با امکانات روز و بهره مندی از کادری تحصیل کرده و مجرب اقدام نمود.

-در سال 1389 شرکت جهت توسعه سبد محصولات خود، نسبت به توسعه امکانات آزمایشگاهی خود اقدام و آزمایشگاه تحقیق و توسعه را نیز تاسیس نمود.

- در سال 1390 شرکت با توجه به ظرفیت های گیاهان طبی کشور و همچنین فرهنگ مصرف کنندگان در اقبال به این گروه از محصولات، حوزه تولید داروهای گیاهی را نیز به سبد دارویی خود افزود.

- شرکت از سال 1398 نسبت به شروع پروژه طراحی و احداث سایت تولیدی خود در شهرک صنعتی بهارستان با رویکرد تولید و صادرات به بازارهای منطقه و دارای ارزش افزوده بالا اقدام نموده است. امید است تا سال 1402 شاهد بهره برداری از سایت تولیدی شرکت باشیم.

- در سال 1399 در راستای توسعه همکاریهای استراتژیک شرکت با شرکت ­های دانش بنیان منجر به همکاری با شرکت نانو داروپژوهان پردیس به عنوان یک شرکت فعال در حوزه داروهای ضد سرطان گردید.

همچنین در راستای ایجاد تنوع و توسعه بازار شرکت, محصولات مکمل ­بعنوان حوزه­ای جذاب در ارتقاء سلامت و کمک به پیشگیری از بیماریها انتخاب و همکاری با شرکت دنیا دارو سپهر بعنوان شرکت تخصصی در این حوزه آغاز گردید.

 

1384 اخذ مجوز تولید قراردادی
1387 راه اندازی آزمایشگاه کنترل کیفیت
1389 راه اندازی آزمایشگاه تحقیقات
1390 توجه به حوزه داروهای گیاهی 
1398 توجه به حوزه داروهای گیاهی 
1399 توسعه همکاریهای استراتژیک در حوزه­های جدید تکنولوژی 

چشم انداز


شرکت دارو درمان پارس به عنوان یک  نوآور و چابک در استفاده از دانش روز دنیا، چشم انداز خود را در سه محور ذیل ارائه می نماید:

  1. اهمیت دادن به منابع انسانی خود بعنوان با ارزشترین دارایی شرکت
  2. تعهد به جاری سازی کیفیت در تمامی ارکان و فرایندهای سازمان با تاکید بر رضایت ذینفعان شرکت
  3. توجه ویژه به نوآوری در تمام ارکان و فرایندهای کلیدی سازمان، با تاکید بر ارتقا چابکی و بهره وری سازمانی و دستیابی به مزیت رقابتی

ویژگی های ما

توجه ویژه به رضایت بیماران

توجه ویژه به رضایت بیماران

استفاده بهینه از ظرفیت های داروسازی کشور در زمینه تولید انواع دارو و محصولات سلامت محور با فناوری های پیشرفته با هدف جلب و افزایش رضایت بیماران

نگاه ویژه به توسعه محصولات جدید با تکنولوژی روز

نگاه ویژه به توسعه محصولات جدید با تکنولوژی روز

مطالعه، تحقیق و توسعه مستمر در جهت تأمین نیازهای آنی و آتی کشور به انواع فرآورده های سلامت محور با رویکرد ارتقای سطح سلامت جامعه.

تمرکز بر حضور در بازارهای بین المللی

تمرکز بر حضور در بازارهای بین المللی

نوآوری در توسعه محصولات جدید و انتخاب صحیح بازار هدف با تکیه بر کیفیت محصول نهایی و توزیع داروهای خود به فراتر از مرزهای کشور در جهت توسعه صادرات دارو با کیفیت ایرانی

متعهد به بکارگیری استانداردهای روز صنعت دارو

متعهد به بکارگیری استانداردهای روز صنعت دارو

تولید محصولات منطبق بر استانداردهاي ملي و بين المللي و اجراي ضوابط و دستورالعمل هاي مرتبط و تعهد به بهبود مستمر فرآيندها و روش ها به منظور ارتقای كيفي محصولات در راستاي رضایت و توليد و ارائه به موقع محصولات با توجه به نیاز کشور.